Nie każdy facet jest jeszcze świadom, że nie istnieje jedna konkretna technika na uwodzenie kobiet. Metoda, która będzie skuteczna w przypadku jednej kobiety, może być zupełnie nietrafiona w przypadku innej. Na cały proces uwodzenia oddziałuje wiele czynników, należy jednak wiedzieć, że na niektóre mężczyzna nie ma wpływu. Nie można zatem przejmować się z niepowodzeń w podchodzeniu do kobiet, ponieważ nikt nie wie co się wydarzy przy zagadaniu do danej dziewczyny.

Uwodzenie kobiety wzrokiem

Warto zdawać sobie sprawę, że wzrok jest jednym z narzędzi oddziałujących na napięcie seksualne. Jeszcze przed pierwszą rozmową czy ewentualnym podejściem może dojść do zaiskrzenia między dwojgiem ludzi. Należy jednak pamiętać, że skuteczne uwodzenie wzrokiem wymaga praktyki, dlatego rekomenduje się, by codziennie ćwiczyć ten element przez prowokowanie napotkanych dziewczyn na ulicy, w kinie czy kawiarni. Pierwszym krokiem do nabycie taj umiejętności jest nauczenia się patrzyć mijanym kobietom na ulicy w oczy, pod żadnym pozorem nie wolno patrzyć na ziemię lub w niebo. Dopiero, gdy pierwszy etap zostanie opanowany, można przejść do kolejnego, który polega na nie spuszczaniu kontaktu wzrokowego z płcią przeciwną. Następnie należy się uśmiechnąć do kobiety, zwrócić jej uwagę przez mrugnięcie okiem czy przegryzienie wargi. Ostatnim, zdecydowanie najtrudniejszym etapem jest podejście do kobiety.

Uwodzenie kobiety na pierwszej randce

Zdecydowanie najważniejsze na pierwszej randce jest nie udawanie kogoś, kim się nie jest w rzeczywistości. Jest to najczęściej popełniany błąd przez mężczyzn. Każdy facet ma na celu pokazanie się z jak najlepszej możliwej strony, ale czasami może to doprowadzić do sztucznego zachowania i niespójnych wypowiedzi. Panom wydaje się, że gdy będą „kimś”, uwiedzenie kobiety przyjdzie im znacznie szybciej.

Więcej o uwodzeniu kobiet na stronie uwodzenie.org

Kobieca intuicja bardzo szybko daje sygnał, że z danym mężczyzną jest coś nie taki i podejmuje decyzję o zakończeniu znajomości już na pierwszym spotkaniu. W jaki sposób zatem należy się zachowywać na pierwszym spotkaniu, by wywrzeć na kobiecie odpowiednie wrażenie? Przede wszystkim należy być prawdziwym, autentycznym i spójnym. Nie można ukrywać własnej osobowości i prawdziwego charakteru. Wszystkie kłamstwa prędzej czy później wyjdą na jaw.

Uwodzenie kobiety przez internet

W internecie można znaleźć mnóstwo miejsc do poznania kobiet, od serwisów randkowych po portale społecznościowe. Jak wiadomo uwodzenie kobiet przez internet ma taką samą liczbę plusów co minusów. Doskonałym sposobem na rozpoczęcie rozmowy z kobietą jest prowokacja. Zdecydowana większość mężczyzn próbujących zdobyć kobietę przez internet stosuje banalne pytania np. co słychać, co porabiasz? Warto zwrócić uwagę płci przeciwnej niekonwencjonalnym pytaniem, które nigdy wcześniej nie zostało jej zadane. Taka sytuacja może zaintrygować kobietę do tego stopnia, że zdecyduje się odpisać, gdyż autor tekstu będzie na pierwszy rzut oka inny niż wszyscy. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest napisanie wiadomości, która nie tylko poruszy daną dziewczynę, ale również ją zdziwi. Rozpoczęcie rozmowy zdaniem: „Cześć, w twoim profilu zauważyłem brak bardzo istotnej kwestii”, albo „twój profil prezentuje się bardzo ciekawie, jednak jeden element wszystko w nim psuje”, z pewnością doprowadzi dziewczynę do refleksji.